» » » The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa

The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa

cukiereczek | 0 Komentarzy | 28
06
05
2018
The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa
0 głosów
    Tytuł: The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa
    Wyświetleń: 28
    Autor: cukiereczek
    Data dodania: 6-05-2018, 08:00
    Kategoria: Gry / GRY PC

Tytuł filmu The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa

The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa

Premiera Gry: 2007-2008
Gatunek: Symulacje, Ekonomiczne, Symulator Życia
Producent: EA Maxis / Maxis Software
Wydawca: Electronic Arts Inc.

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Duński, Norweski, Holenderski, Węgierski, Szwedzki, Fiński, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony, Japoński, Tajski, Rosyjski, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- The Sims: Pet Stories
- The Sims: Life Stories
- Shadow Fix (Optional)
- Resolution Fix (Optional)
- The Sims: Castaway Stories
- Nude / Mosaic MOD (Optional)The Sims: Life Stories:

The Sims Life Stories to pierwsza gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Bazuje ona bezpośrednio na obu częściach najpopularniejszego na świecie cyklu The Sims, dodając przy okazji kilka nowych elementów. Przede wszystkim tytuł ten skierowany jest zwłaszcza do użytkowników komputerów przenośnych, choć oczywiście nie oznacza to, że posiadacze stacjonarnych blaszaków nie mogą go uruchomić. W związku z tym zasadniczą różnicą względem dotychczasowych edycji cyklu The Sims opracowywanego przez firmę Maxis są specjalne opcje związane z notebookami (jak np. auto-pauza po zamknięciu ekranu, uproszczone sterowanie lub mniejsze wymagania względem grafiki), a także możliwość jednoczesnej rozgrywki i używania poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych (czyli wizja - bądź stale w kontakcie, nawet podczas gry).

Największą nowinką z punktu widzenia budowy programu jest specjalny, fabularny tryb zabawy. W The Sims Life Stories pozwala on nam na pokierowanie życiem dwóch osób. W zależności od wyboru, jest to powracająca do domu i rozpoczynająca życie na nowo Renia, bądź też nie mający szczęścia w miłości spec od nowych technologii Wincenty. Musimy sprostać niespodziewanym i dramatycznym wydarzeniom w ich życiu, pomóc im przezwyciężyć ich słabości i inne tym podobne problemy życiowe. The Sims Life Stories oferuje również klasyczną, otwartą odmianę zabawy, czyli stwórz swojego sima i przeprowadź go przez całe życie od początku do końca. Zaprojektuj jego dom, znajdź pracę, załóż rodzinę, spełnij marzenia itd.


The Sims: Pet Stories:

The Sims: Historie ze świata zwierząt to druga gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii gier na PC, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

Gra The Sims: Historie ze świata zwierząt, jak sam tytuł wskazuje, umożliwia nam wzięcie pod opiekę zwierzęcych pupili. Do wyboru mamy dwa typy rozgrywki: fabularny oraz klasyczny. W pierwszym przypadku pieski lub kotki musimy najpierw poskromić i zaadoptować, by następnie móc wziąć udział w lokalnej wystawie i zawalczyć w niej o pierwsze miejsce. W miarę postępów w opowieści i realizowania kolejnych przewidzianych przez scenariusz celów odblokowujemy nowe, atrakcyjne nagrody.

Tryb klasyczny przypomina znany z tradycyjnej odmiany Simsów rodzaj otwartej, nieregulowanej fabularnymi ramami zabawy. Możemy stworzyć własne Simy i ich domy oraz czworonożnych przyjaciół dla nich, a następnie zajmować się opieką nad pupilami, tresurą i uczeniem ich przeróżnych sztuczek.

Ponieważ gra opracowana została głównie z myślą o komputerach przenośnych, jej obsługa i działanie zaprojektowane zostały nieco odmiennie. Możemy w każdym momencie włączyć auto-pauzę poprzez zamknięcie ekranu, a także grać w osobnym oknie, jednocześnie rozmawiając z przyjaciółmi za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Ponadto produkcja ma nieco mniejsze wymagania dotyczące kart graficznych.

Gra The Sims: Historie ze świata zwierząt, podobnie jak inne tytuły z cyklu The Sims Stories, jest niezależnym produktem i jako taki nie jest kompatybilny z oficjalnymi dodatkami do gier The Sims i The Sims 2.


The Sims: Castaway Stories:

The Sims: Historie z bezludnej wyspy to trzecia gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii gier na PC, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

W opisywanej grze, jak sam tytuł wskazuje, wcielamy się w postać rozbitka, który znalazł się na bezludnej wyspie. Kluczowy punkt rozgrywki stanowi tryb fabularny, w którym zajmujemy się wykonywaniem powierzonych przez grę zadań. Początkowo dotyczą one stosunkowo prostych do rozwiązania problemów, jak chociażby postawienia prymitywnego namiotu, czy zebrania odpowiedniej ilości pożywienia. W dalszej fazie rozgrywki przystępujemy jednak do wykonywania bardziej złożonych zleceń, przybliżających naszą postać do powrotu do cywilizacji. Równolegle eksplorujemy tropikalną wyspę, na której znalazł się główny bohater, a także wchodzimy w interakcje z innymi rozbitkami oraz zamieszkującymi okoliczne tereny tubylcami. W miarę postępów w zabawie odblokowujemy nowe nagrody, które możemy następnie umieścić w swojej chatce. W sumie do pokonania są 23 rozdziały historii, co daje około 6-8 godzin zabawy.

Tryb klasyczny przypomina znany z tradycyjnej odmiany Simsów rodzaj otwartej, nieregulowanej fabularnymi ramami zabawy. Możemy stworzyć własnych Simów i ich dom, a następnie samemu decydować o tym, w jaki sposób poradzą sobie w nieznanym i zaskakującym otoczeniu. Jedyna znacząca różnica polega tu na tym, iż wszystkie parcele znajdują się na tej samej tropikalnej wyspie, którą mieliśmy okazję poznać w trybie fabularnym.

Historie z bezludnej wyspy wprowadzają kilka istotnych zmian do mechaniki rozgrywki. Nie zajmujemy się już pozyskiwaniem Simoleonów, czyli pieniędzy. Zamiast tego zdobywamy punkty jedzenia oraz zasobów. Te ostatnie wykorzystywane są do tworzenia nowych przedmiotów. Nowością są też mechanizmy, dzięki którym używamy mapy okolicy oraz przeglądamy dzienniczek zdarzeń.

Ponieważ gra opracowana została głównie z myślą o komputerach przenośnych, jej obsługa i działanie zaprojektowane zostały nieco odmiennie. Możemy w każdym momencie włączyć auto-pauzę poprzez zamknięcie ekranu, a także grać w osobnym oknie, jednocześnie rozmawiając z przyjaciółmi za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Ponadto produkcja ma nieco mniejsze wymagania dotyczące kart graficznych.

Gra The Sims: Historie z bezludnej wyspy, podobnie jak inne tytuły z cyklu The Sims Stories, jest niezależnym produktem i jako taki nie jest kompatybilny z oficjalnymi dodatkami do gier The Sims i The Sims 2.

Rekomendowane: Pentium 4 2.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 2.9 GB HDD, Windows XP/Vista

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!

W 1 LINKU

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


PODZIELONE NA PARTY

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


[xfvalue_screens]

Film The Sims: Stories Collection (2007-2008)-ELAMIGOS / Polska Wersja Językowa w najlepszym wydaniu

Komentarz
Wpisz kod z obrazka:*
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать